Школа Гостинного Сервісу - Horeca School Львів

Школа Гостинного Сервісу - Horeca School, Львів

• +38 (096) 167 83 52
  • Львів, вул. Пекарська, 51/5

Останнє оновлення інформації: 24 травня 2023 р.

Horeca School: школа гостинного сервісу у Львові

Ми маємо великий досвід успішного професійного розвитку спеціалістів ресторанно-готельної галузі. Наші випускники працюють керівниками, менеджерами, барменами в кращих ресторанах та барах. Наші спікери мають багаторічний досвід в своїх галузях і поділяться секретами як створити сервіс, що вражає. Разом з іншими членами асоціації ми працюємо над проблемами і завданнями, вирішення яких чекає більшість гравців ринку.
Проводимо групові і індивідуальні курси з вдосконалення гостинного сервісу. Маємо 6 років досвіду в сфері освіти, 500+ успішних випускників школи, спікери із великим практичним досвідом. Horeca School є членом в Українській Ресторанній Асоціації

Наша унікальність:

Ми маємо можливість проводити індивідуальні курси, завдяки практичним заняттям в тому числі.

Завдяки системі навчання сервісу в ресторанному бізнесі Ви отримаєте конкретні алгоритми роботи з командою в закладі і впевненість в тому, що у Вашому ресторані зросте рівень сервісу. Ви отримаєте конкретні якісні показники як оцінювати сервіс в деталях.

Кейтеринг від HoReCa School

HoReCa School надає послуги кейтерингу і виїзного бару у межах Львова

Послуги:

• тренінги;
  • курси;
  • кейтеринг;
  • майстер-класи;
  • курси бармена;
  • курси баристи;
  • курси для менеджерів ресторану;
  • послуга таємного гостя для ресторанів;

• рік заснування 2018
  • цінова категорія 500-1000 UAH

Платіжна інформація

• способи оплати Готівка, Безготівковий перерахунок, Банківська платіжна картка

Харчування

Кейтерінг

Освіта (навчання)

Тренінг

Навчальні курси

Подарунковий сертифікат

• Подарунковий сертифікат від Horeca School можна використати на всі послуги, курси, тренінги, товари, які ми пропонуємо.

Послуга

Тренінг

Навчальні курси

Кейтерінг